tenis@clubulprogramatorilor.ro

ARHIVA - editia a IV-a, 2018.

Nivel

X
NUME SCOR
Cosmin Boroghina 2
Leonard Petrica 0
Leonard Petrica 2
Cristi Dumitru 0
Cosmin Boroghina 2
Cristi Dumitru 0
finala mare
NUME SCOR
Marius Lisaru 2
Octavian-Florin Popescu 0
finala mica
NUME SCOR
Stefan Mihai 2
Andrei Udangiu 1
semifinale
NUME SCOR
Stefan Mihai 0
Marius Lisaru 2
Octavian-Florin Popescu 2
Andrei Udangiu 1
sferturi
NUME SCOR
Dumitru Ingeaua 0
Stefan Mihai 2
Remus Turea 0
Marius Lisaru 2
Vlad Chitu 0
Octavian-Florin Popescu 2
Mihai Negroiu 0
Andrei Udangiu 2
A
NUME SCOR
Dumitru Ingeaua 2
Cristian Ciupagea 0
Constantin Rosu 0
Nicoleta Udangiu 2
Dumitru Ingeaua 2
Constantin Rosu 0
Cristian Ciupagea 0
Nicoleta Udangiu 2
Dumitru Ingeaua 2
Nicoleta Udangiu 1
Cristian Ciupagea 2
Constantin Rosu 0
B
NUME SCOR
Stefan Mihai 2
Silviu Dumitrescu 0
George Popescu-Orodel 2
Radu Ionut Daniel 0
Stefan Mihai 2
George Popescu-Orodel 0
Silviu Dumitrescu 2
Radu Ionut Daniel 1
Stefan Mihai 2
Radu Ionut Daniel 0
Silviu Dumitrescu 1
George Popescu-Orodel 2
C
NUME SCOR
Remus Turea 2
Valentin Iacov-Craitoiu 0
Remus Turea 2
Antonio Stefan 0
Valentin Iacov-Craitoiu 2
Antonio Stefan 0
D
NUME SCOR
Marius Lisaru 2
Grecu Daniel Paul 0
Cristian Golopenta 2
Dragos Mitu 0
Marius Lisaru 2
Cristian Golopenta 0
Grecu Daniel Paul 2
Dragos Mitu 0
Marius Lisaru 2
Dragos Mitu 0
Grecu Daniel Paul 1
Cristian Golopenta 2
E
NUME SCOR
Daniel Calotescu 0
Vlad Chitu 2
Vlad Chitu 1
Adrian Netoiu 2
Daniel Calotescu 2
Adrian Netoiu 1
F
NUME SCOR
Octavian-Florin Popescu 2
Denisa Simion 0
Denisa Simion 2
Ana-Maria Vasilescu 0
Octavian-Florin Popescu 2
Ana-Maria Vasilescu 0
G
NUME SCOR
Mihai Negroiu 2
Mihai Ilie 0
Mihai Ilie 1
Paul Florin Budica 2
Mihai Negroiu 2
Paul Florin Budica 1
H
NUME SCOR
Andrei Udangiu 2
Ion Ghitun 0
Ion Ghitun 0
Razvan Bugheanu 2
Andrei Udangiu 2
Razvan Bugheanu 1
finala mare
NUME SCOR
Razvan Ghidel 2
Alin Tudosie 0
finala mica
NUME SCOR
Radu Deca 2
Bogdan Alexandru Constantin 0
semifinale
NUME SCOR
Radu Deca 1
Razvan Ghidel 2
Alin Tudosie 2
Bogdan Alexandru Constantin 0
ia
NUME SCOR
Costinel Buta 0
Radu Deca 2
Alin Tudosie 2
Mihai-Sorin Nitoi 0
Costinel Buta 0
Alin Tudosie 2
Radu Deca 2
Mihai-Sorin Nitoi 0
Costinel Buta 2
Mihai-Sorin Nitoi 0
Radu Deca 2
Alin Tudosie 0
ib
NUME SCOR
Madalin Dinca 0
Razvan Ghidel 2
Razvan Ghidel 2
Robert Iancu 0
Madalin Dinca 0
Robert Iancu 2
ic
NUME SCOR
Mihaela Ilie 0
Dan Predoi 2
Dan Predoi 0
Bogdan Alexandru Constantin 2
Mihaela Ilie 0
Bogdan Alexandru Constantin 2

Ultimele stiri

Programare meciuri

Programul complet al meciurilor il gasiti aici

Inscrieri

Intre 02 septembrie 2019 - 16 septembrie 2019 au loc inscrierile in Cupa "Sunday Tennis Challenge", organizata de Clubul Programatorilor.